تیرانداز تکابی مقام سوم رنکینگ کشور را کسب کرد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان تکاب گفت: سعید صدری، تیرانداز تکابی توانست به مقام سوم رقابت های انتخابی تیم ملی و رنکینگ کشوری دست یابد.

ره‌آورد المپیک جوانان آرژانتین برای ایران

تهران- ایرنا- بازی‌های المپیک 2018 جوانان آرژانتین جدای از مدال آوری و رکوردشکنی، حاوی پیام های آموزشی و فرهنگی متعدد برای کاروان ورزشی ایران بود که مشارکت جمعی، انتقال صلح و دوستی و مهمتر از همه روحیه خودباوری را باید بخشی از ره آورد این جشنواره عظی...

مراکز ورزش روستایی در دهستان ها ایجاد می شود

قزوین – ایرنا – رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی گفت: مراکز ورزش روستایی در دهستان ها با هدف توسعه اماکن ورزشی و جذب و پرورش استعدادها ایجاد می شوند.

توسعه ورزش روستایی روند کشف استعدادها را شتاب می بخشد

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: توسعه خانه های ورزش روستایی به تقویت بعد همگانی و قهرمانی ورزش در استان کمک کرده و موجب کشف استعدادهای ناشناخته می شود.

جشنواره ورزشی سپاه با معرفی برگزیدگان پایان یافت

همدان- ایرنا- مسئول تربیت بدنی خواهران سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: نتایج نهایی جشنواره فرهنگی ورزشی پایگاه‌های مساجد، محلات و حوزه‌های مقاومت سپاه این استان ویژه خواهران بسیج با معرفی برترین ها پایان یافت.

علی‌نژاد دبیر اجرایی کمیته ملی المپیک می‌شود؟

رئیس کمیسیون روابط بین‌الملل کمیته ملی المپیک گفت: با من صحبتی در مورد انتخابم به عنوان دبیر اجرایی کمیته ملی المپیک نشده و باید منتظر اساسنامه جدید بود.

نتایج هفته چهارم لیگ برتر تیروکمان

هفته چهارم لیگ برتر تیروکمان در رشته‌های ریکرو زنان و مردان و کامپوند مردان در سایت تیروکمان برگزار شد.

مردم پشتوانه اصلی ورزش در کشور هستند

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان گفت: مردم پشتوانه اصلی ورزش در کشور هستند.

سلطانی‌فر: تماس با "فدراسیون‌های خارجی" اثری ندارد

به دنبال حواشی اخیر برخی فدراسیون‌ها در رابطه با اجرای قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها در ورزش، وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد که تماس با فدراسیون‌های خارجی در اجرای این قانون بی‌ثر است.

سه وزنه‌بردار ایران شانس مسلم مدال مجموع جهان هستند

مربی تیم ملی وزنه برداری ایران گفت: سه وزنه بردار ایران شانس مسلم مدال مجموع جهان هستند و از جوانان این توقع را نداریم حتما امسال بگیرند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved