× اخبار حاوی برچسب :

اقتصاد

تعداد :7
واکنش سازمان مالیات به خبر ممنوع الخروجی مرحوم «هادی نوروزی»

تهران- ایرنا- رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران خبر انتشار یافته در برخی رسانه ها درباره ممنوع الخروجی مرحوم «هادی نوروزی» به دلیل بدهی مالیاتی را تکذیب کرد.

تسهیلات 4 درصدی به طرح های ورزشی سمن ها پرداخت می شود

تبریز - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از تصویب تسهیلات 4 درصدی به ارائه طرح هایی از سوی سمن ها و باشگاه های ورزشی خبر داد و گفت: کارگاه هایی در این رابطه برگزار می شود.

هیات های ورزشی البرز ملزم به استفاده از تولیدات داخلی شدند

کرج-ایرنا-مدیر کل ورزش و جوانان البرز گفت که تمامی هیات های ورزشی استان با هدف محقق ساختن شعار سال، ملزم به استفاده از کالاهای تولید داخل هستند.

ربیعی:360 ورزشگاه کارگری احداث می شود

گناوه- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: به منظور حمایت های جانبی و ایجاد نشاط در بین کارگران، ایجاد 360 ورزشگاه درکشور توسط این وزارتخانه دنبال می شود که از این تعداد 280 مجموعه در مرحله بهره برداری است.

تبریک روحانی به قهرمانی تیم ملی جوانان تیروکمان ایران در مسابقات جهانی آمریکا

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری در پیامی قهرمانی تیم ملی جوانان تیر و کمان ایران در مسابقات تیراندازی با کمان قهرمانی جهان در آمریکا که برای اولین بار در تاریخ ورزش کشور بدست آمده است را تبریک گفت.

اختصاص 38 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح های ورزشی آستارا

آستارا - ایرنا - نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 38 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل استخر سرپوشیده بانوان و ایجاد چمن مصنوعی میدان فوتبال این شهرستان خبر داد.

تکمیل مجموعه ورزشی جانبازان و معلولان سمنان نیازمند 30 میلیارد ریال اعتبار است

سمنان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: تکمیل مجموعه ورزشی جانبازان و معلولان سمنان نیازمند 30 میلیارد ریال اعتبارات ملی است.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved