× اخبار حاوی برچسب :

جشنواره

تعداد :8
700 رشته بومی و محلی در ایران شناسایی شد

سبزوار- ایرنا- رئیس فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی و محلی گفت: دو هزار و 400 نوع بازی بومی و محلی در قالب 700 رشته در کشور شناسایی شده اند.

60 برنامه ورزشی و بومی در استان بوشهر برگزار شد

بوشهر- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: در نوروز امسال با همکاری هیات های ورزشی بیش از 60 برنامه ورزشی و جشنواره های بومی محلی در سراسر این استان برگزار شد.

جشنواره بازی های بومی محلی بانوان بخش امام حسن دیلم برگزار شد

گناوه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان بخش امام حسن استان بوشهر گفت: جشنواره بازیهای بومی محلی بانوان با حضور بیش از 100 زن روستایی این بخش از توابع شهرستان دیلم برگزار شد.

معرفی نفرات و تیم های برتر جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان فارس

شیراز- ایرنا- نفرات و تیم های برتر سومین جشنواره فرهنگی ورزشی بسیج دانشجویی دانشگاههای استان فارس که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی کازرون برگزار شد، معرفی شدند.

راهبرد توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان روز چهارشنبه گفت: در پنج سال اخیر 114 هزار و 786 برنامه توسعه ورزش همگانی در کشور اجرا شده است.

900 نفر در مسابقات بومی محلی جشنواره مشک و ملار درگچساران حضور دارند

گچساران - ایرنا -فرماندار گچساران گفت: 900 نفر در مسابقات بومی محلی جشنواره 'مشک و ملار 'در قالب 28 تیم با هم رقابت می کنند.

فرماندار مراغه: ایجاد نشاط و شادابی از اهداف دولت در عرصه اجتماعی است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با بیان اینکه ایجاد شادابی و نشاط در جامعه از اهداف دولت در عرصه اجتماعی است گفت: برنامه های متنوعی در راستای تحقق این امر در شهرستان برنامه ریزی شده که برگزاری جشنواره های ورزشی یکی از آنهاست.

برگزاری جشنواره بازی‌های بومی و محلی استان بوشهر در دشتی

بوشهر - ایرنا- دبیر جشنواره بازی‌های بومی محلی استان بوشهر گفت: هفتمین دوره جشنواره بازی‌های بومی و محلی این استان در روستای گلستان ساحلی شهرستان دشتی برگزار شد.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved