× اخبار حاوی برچسب :

جودو

تعداد :170
حاشیه نشینان تاتامی در خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- حاشیه شهرها پر از استعدادهای مختلف علمی و ورزشی است که اگر حمایت شوند به شکوفایی می رسند و یکی از این عرصه ها حوزه ورزش های رزمی و از جمله جودو است.

جودوکار ملی پوش ارومیه ای نایب قهرمان ایران شد

ارومیه- ایرنا- رییس هیات جودو آذربایجان غربی گفت: «جواد فرج پور» ملی پوش ارومیه ای با وجود کسب مقام نایب قهرمانی ایران بار دیگر به اردوی تیم ملی راه یافت.

مصدومیت ملی پوشان نگرانی جدید جودو/محجوب روی تاتامی کرواسی

تیم ملی جودو ایران در حالی برای حضور در بازی‌های آسیایی آماده می‌شود که مصدومیت دو نماینده اعزامی به این بازی‌ها نگرانی اهالی این رشته را در پی داشته است.

حضور 2 بانوی جودوکار همدانی در بازی های آسیایی قطعی شد

همدان- ایرنا- نائب رئیس هیات جودو همدان گفت: حضور 2 بانوی ورزشکار همدانی در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اندونزی قطعی شد.

جودوکاران دارابی در رقابت های کشوری نشان نقره گرفتند

شیراز- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان داراب گفت: 2 مربی جودو این شهرستان در رقابت های پیشکسوتان جودو کشور، نشان نقره گرفتند.

همکاری وزارت علوم و فدراسیون جودو برای پیشرفت این رشته رزمی

تهران- ایرنا- رییس فدراسیون جودو در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با این فدراسیون تاکید کرد: همکاری میان رشته جودو و دانشگاه باعث پیشرفت این رشته در کشور خواهد شد.

نایب قهرمانی بی سروصدای جودوکاران در تفلیس/ همچنان روی نوار شکست

تیم جودو جوانان ایران در حالی عنوان نایب قهرمانی رقابت‎های بین‎المللی تفلیس را از آن خود کرد که حاصل تلاش ۹ جودوکار اعزامی کشورمان تنها یک نشان نقره بوده است.

آرش میراسماعیلی عزادار شد

پرافتخارترین جودوکار تاریخ ورزش ایران در غم از دست دادن پدر خود به سوگ نشست.

حذف بانوی جودوکار لرستانی شائبه‌دار است

مدیر کل ورزش و جوانان استان به همراه معاونانش با حضور در روستای بلیلوند به دیدار فاطمه رشیدی بانوی جودوکار لرستانی رفتند.

بانوی جودوکار: لگد زدن من به در اتاق درخشان صحت ندارد/ ادعایشان را ثابت کنند

بانوی جودوکار که در روزهای اخیر حواشی زیادی بین او و فدراسیون به وجود آمده تاکید کرد: صحبت‌های محمد درخشان کذب است و باید آنها را ثابت کند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved