× اخبار حاوی برچسب :

جودو

تعداد :201
سه جودوکار به ابوظبی می روند/محجوب جراحی کرد

تیم ملی جودو ایران در حالی برای حضور در رقابت‌های گراند اسلم با سه جودوکار راهی ابوظبی می‌شود که جودوکار سنگین وزن تیم ملی پای مصدوم خود را به تیغ جراحان سپرد.

گزینه سرپرستی فدراسیون جودو به وزارت ورزش رفت

تهران- ایرنا- گزینه سرپرستی فدراسیون جودو که از بخت مناسبی برای هدایت این رشته المپیکی برخوردار است، امروز (سه شنبه) به دیدار مدیران وزارت ورزش رفت.

جودوکار ارومیه ای به دنبال سهمیه المپیک توکیو است

ارومیه- ایرنا- جودوکار ملی پوش سنگین وزن /منهای 100 کیلوگرم/ ارومیه ای با ابراز خوشحالی از حضور در ترکیب تیم ملی بزرگسالان کشورمان گفت: هدف اصلی من کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو و افتخار آفرینی پس از سال ها برای ایران اسلامی در این رشته ورزشی است.

جای خالی جوانان جودو ایران روی تاتامی جهانی

رقابتهای جودو قهرمانی جوانان در غیاب جودوکاران کشورمان از چهارشنبه هفته جاری آغاز می شود.

مقصر حذف دختر ایرانی در المپیک کیست؟/ اتهام رئیس و دفاع کمیته

ممانعت از حضور دختر جودوکار ایرانی در مسابقات المپیک جوانان، مسئولان کمیته ملی المپیک و فدراسیون جودو را مقابل هم قرار داد اما هنوز به درستی مشخص نیست مقصر این ندانم‌کاری کیست.

اظهار رضایت سرمربی تیم جودو نابینایان از عملکرد شاگردانش

جاکارتا - ایرنا - سرمربی تیم جودو نابینایان و کم بینایان ایران پس از نایب قهرمانی در سومین دوره بازی های پاراآسیایی گفت: از عملکرد بازیکنان راضی هستم اما در بخش تیمی می توانستیم بهتر کار کنیم.

جودوکار ارومیه ای به عضویت تیم ملی ایران درآمد

ارومیه- ایرنا- رییس هیات جودو و کوراش آذربایجان غربی گفت: جواد فرج پور، ورزشکار وزن منهای 100 کیلوگرم این استان به عضویت تیم ملی بزرگسالان کشورمان درآمد.

صعود تیم ملی جودو نابینایان به فینال

تیم ملی جودو نابینایان و کم بینایان ایران که با پیروزی برابر قزاقستان به نیمه نهایی راه یافته بود در این مرحله مقتدرانه مغولستان را از پیش رو برداشت.

مدال نقره جودوی تیمی بازی های پاراآسیایی به ایران رسید

دیدار نفس گیر و مهیج فینال رقابت های تیمی جودو نابینایان و کم بینایان بین ایران و کره جنوبی با برتری سه بر دو کره به پایان رسید.

حاج یوسف زاده: جودوی نابینایان شایسته قهرمانی بود

سرمربی تیم جودو نابینایان و کم بینایان ایران پس از نایب قهرمانی در پاراآسیایی گفت: از عملکرد کلی بچه‌ها راضی هستم اما در بخش تیمی می‌توانستیم بهتر کار کنیم.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved