× اخبار حاوی برچسب :

سنگنوردي

تعداد :9
بانوی سنگنوردی همدان آسیایی شد

همدان- ایرنا- رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی همدان گفت: راحیل رمضانی بانوی همدانی موفق به کسب مجوز حضور در مسابقات سنگنوردی قهرمانی آسیا شد.

«سنگ نوردی» امیدوار به کسب مدال در بازی های آسیایی است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی سنگنوردی سرعت گفت: رقابت های سنگنوردی بازی های آسیایی در اندونزی به طور قطع با حضور عنوان داران جهانی و در بالاترین سطح برگزار می شود و تیم ایران نیز با توجه به تمرین های سخت، به کسب مدال امید دارد.

سالن سنگنوردی زنجان برای فعالیت حرفه ای مناسب نیست

زنجان - ایرنا - قهرمان سنگنوردی جهان گفت: یکی از مشکلات پیش روی در توسعه حرفه ای رشته سنگنوردی بانوان به روز نبودن سالن و تجهیزات مورد نیاز این رشته در شهر زنجان است که این موضوع نیازمند توجه جدی است.

قهرمانان سنگنوردی رده سنی پایه همدان شناخته شدند

همدان- ایرنا- نائب رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی همدان گفت: قهرمانان سنگنوردی رده سنی نونهالان و نوجوانان انتخابی همدان با برگزاری یک دوره مسابقه شناخته شدند.

همایش عمومی سنگنوردی با هدف استعدادیابی در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - رئیس کمیته سنگنوردی مراغه گفت: همایش عمومی سنگنوردی با رویکرد آموزشی و با هدف استعدادیابی در بین نونهالان و نوجوانان و همچنین ایجاد شور و نشاط در بین بانوان برگزار شد.

نفرات برتر رشته بلدرینگ مسابقات سنگنوردی بانوان در زنجان شناخته شدند

زنجان - ایرنا - سرپرست مسابقات سنگنوردی انتخابی تیم ملی که به میزبانی زنجان برگزار می شود، گفت: سه نفر برتر مسابقات رشته بلدرینگ بانوان ایران، شناخته شدند.

مسابقات نونهالان؛ سنگ بنای تیم های ملی سنگنوردی

قزوین - ایرنا- مسابقات سنگنوردی نونهالان و نوجوانان هر چند به خودی خود کارارزشمندی است و اهداف خاص خود را دنبال می کند، اما در واقع سنگ بنای تیم های ملی نیز هست.

سنگنورد قزوینی در رای گیری برترین ورزشکاران غیرالمپیکی دوم شد

قزوین-ایرنا-رضا علیپور سنگنورد ملی پوش قزوینی در پایان مرحله نخست رای ‌گیری برای انتخاب برترین ورزشکار غیرالمپیکی با اختلاف کمی نسبت به نفر اول در رده دوم قرار گرفت.

مدال نقره آسیا برای دختر سنگنورد ایرانی

تهران - ایرنا - رقابت های سنگنوردی نونهالان و نوجوانان آسیا در دو بخش دختران و پسران با نایب قهرمانی دختر نوجوان سنگنورد ایران در سنگاپور ادامه یافت.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved