× اخبار حاوی برچسب :

ليگ دسته يك

تعداد :13
چهار تیم به مرحله نیمه نهایی هندبال دسته یک مردان کشور راه یافتند

شیراز- ایرنا- مرحله مقدماتی رقابت های لیگ هندبال دسته یک کشور در مرودشت فارس پایان یافت و چهار تیم به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

وداع تلخ کاله جوان مازندران با لیگ دسته یک والیبال کشور

ساری - ایرنا - تیم کاله جوان مازندران با شکست خانگی برابر تم شهروند اراک در مرحله حذفی مسابقات لیگ دسته یک والیبال مردان باشگاههای کشور ، از صعود به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها بازماند.

شهرآورد فوتبالی مازنی ها برای دومین بار لغو شد

ساری- ایرنا- شهرآورد ششم تیم های خونه به خونه و نساجی مازندران در چارچوب هفته بیست و یکم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور برای دومین بار در دو روز گذشته به خاطر بی توجهی به هشدارهای هواشناسی لغو شد.

تیم والیبال کریمه قم در لیگ دسته یک نوجوانان به عنوان چهارمی دست یافت

قم - ایرنا - رئیس هیات والیبال استان قم گفت:مرحله نهایی مسابقات نوجوانان لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور عصر روز شنبه با حضور هفت تیم در سالن هلال احمر شهر مقدس قم به پایان رسید که در نهایت تیم قم رتبه چهارم این رقابت ها را کسب کرد.

کسب مقام سومی تیم نوجوانان شهرداری قزوین در لیگ دسته یک

قزوین-ایرنا- تیم شهرداری قزوین مقام سوم لیگ دسته یک والیبال نوجوانان باشگاه های کشور را به خود اختصاص داد.

آغاز دور نهایی مسابقات بدمینتون دسته یک کشور در اردکان

یزد - ایرنا- دور نهایی مسابقات بدمینتون دسته یک انتخابی لیگ برتر کشور روز پنجشنبه در محل خانه بدمینتون شهرستان اردکان آغاز شد و به مدت 2 روز ادامه دارد و تیم‌ های اول و دوم این رقابت ها به لیگ برتر صعود خواهند کرد.

مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور در قم آغاز شد

قم- ایرنا- نائب رئیس هیات فوتبال استان قم گفت: مسابقات فوتسال گروه C لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور عصر شنبه با حضور 6 تیم در سالن 2 هزار نفری شهید حیدریان قم آغاز شده و در جریان اولین بازی تیم فرهنگ و ایثار ایرانیان تهران با نتیجه 3 بر 1 از سد تیم ...

آتش بس مهاجمان جدایی طلب خونه به خونه مازندران

ساری - ایرنا - ' حمید کاظمی ' و ' روح الله باقری ' دو مهاجم این فصل تیم خونه به خونه مازندران که پیش از این گمانه زنی در باره جدایی آنها از تیم قوت گرفته بود ، اکنون اعلام کرده اند که تا پایان فصل جاری رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور در ...

درگیری و کتک کاری در شهرآورد والیبالی مازنی ها

ساری - ایرنا - شهرآورد تیم های مازندرانی در هفته دوازدهم مسابقات لیگ دسته یک والیبال باشگاههای کشور پس از پیروزی تیم توپکا بابلسر میزبان مسابقه برابر کاله جوان مازندران ، با چاشنی درگیری و کتک کاری میان بازیکنان دو تیم خاتمه یافت.

کارشناس ورزشی: سقوط صبای قم با این وضعیت به لیگ دسته 2 حتمی است

قم –ایرنا- کارشناس ورزشی استان قم با اشاره به وضعیت تیم فوتبال صبای قم در لیگ دسته یک گفت: تیم صبا فرصت ها را از دست داده و با این وضعیت به لیگ دسته دوم سقوط می کند.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved