× اخبار حاوی برچسب :

ورزش

تعداد :4385
بانوی کهگیلویه و بویراحمدی در بازی های آسیایی شرکت می کند

یاسوج- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طاهره آذرپیوند بانوی ورزشکار رشته کوراش این استان برای نخستین بار در تاریخ ورزش استان در بازی های آسیایی شرکت می کند.

قدرت ایران را در جام کنفدارسیون آسیا به نمایش می گذاریم

ارومیه- ایرنا- سرمربی تیم والیبال ایران و تیم شهرداری ارومیه گفت: ترکیبی از بازیکنان جوان و امید برای نمایش قدرت ایران در مسابقات AVC کاپ (جام کنفدارسیون آسیا) حضور دارند.

تیم ملی بسکتبال فیلیپین در بازی های آسیایی حاضر می شود

تهران - ایرنا - تیم ملی بسکتبال فیلیپین یکی از حریفان ایران در بازی های آسیایی 2018 که چندی پیش از حضور در این رقابت ها انصراف داده بود، سرانجام تصمیم گرفت تیم خود را به جاکارتا اعزام کند.

ایران قهرمان والیبال باشگاه های آسیا شد

تهران- ایرنا- تیم خاتم اردکان نماینده ایران در مسابقات قهرمانی والیبال باشگاه های آسیا موفق شد با شکست حریف قراقستانی خود به قهرمانی دست پیدا کند.

والیبال ایران با استرالیا و چین تایپه هم گروه شد

تهران- ایرنا- برنامه جدید مسابقات تیم ایران در جام کنفدراسیون والیبال آسیا (VAC)، پس از تغییر گروه بندی مسابقات مشخص شد که براساس آن تیم ایران با استرالیا و چین تایپه در یک گروه قرار گرفت.

تیم ازندریان جواز لیگ دسته یک فوتسال کشور را کسب کرد

همدان- ایرنا- تیم متحد ازندریان از توابع شهر جوکار ملایر جواز حضور در رقابت های لیگ دسته یک فوتسال نونهالان کشور را کسب کرد.

ورزش قهرمانی چهارمحال و بختیاری رشد مطلوبی دارد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل ورزش چهارمحال و بختیاری با اشاره به وجود قهرمانان ورزشی در دوره های مختلف تاکید کرد: وضعیت ورزش قهرمانی این استان از برخی از استانهای بزرگ جلوتر است و رشد مطلوبی دارد.

فرماندار مهریز ، تکمیل استخر شنای این شهرستان را خواستار شد

یزد - ایرنا - فرماندار مهریز با اشاره به اینکه تنها استخر شهرستان پس از 15 سال بهره برداری هنوز جکوزی و سونا ندارد، گفت: تکمیل و بهره برداری کامل بخش های مختلف آن یکی از مطالبات اساسی مردم و جوانان منطقه است، موضوع باید از سوی اداره ورزش و جوانان و ب...

74 رویداد ورزش کارگری امسال در کشور برگزار می شود

اهواز - ایرنا - سرپرست فدراسیون ورزش کارگری کشور گفت: رویداد کشوری و بین المللی ورزش کارگری ، امسال بر اساس تقویم مدون این فدراسیون در کشور برگزار می شود.

گلستانی ها بخت مدال آوری در بازی های آسیایی دارند

گرگان – ایرنا – مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: همه ورزشکاران اعزامی از این استان به بازی های آسیایی جاکارتا بخت کسب مدال در این رویداد معتبر را دارند.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved