× اخبار حاوی برچسب :

يزد

تعداد :17
لیگ والیبال قهرمانی استان یزد آغاز شد

یزد - ایرنا - نخستین لیگ والیبال قهرمانی باشگاه های استان یزد و انتخابی کشور روز جمعه با حضور هفت تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت آغاز شد.

تامین سلامت بازیکنان فوتبال، ضروری است

یزد - ایرنا - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تامین و توجه به سلامت بازیکنان و مربیان بسیار ضروری است که توسط این فدراسیون و کمیته پزشکی، نظارت و پیگیری می شود.

یزد آماده برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی اورآسیاست

یزد - ایرنا - سرمربی تیم ایران در مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه های اروسیا (EURASIA CUP 2018 YAZD )، در یزد گفت: با توجه به تمرینات و برگزاری مسابقات تدارکاتی که ماه های گذشته برگزاری شد، از هر جهت آماده میزبانی از تیم های شرکت کننده در این رقابت ه...

مسابقات اسب دوانی کورس بهاره کشور در یزد آغاز شد

یزد - ایرنا - هفته اول نوزدهمین دوره مسابقات اسب دوانی کورس بهاره کشور شامگاه جمعه در پیست سوارکاری صفائیه یزد آغاز شد.

تیم فوتبال ساحلی ایران آماده رقابت با حریفان است

یزد - ایرنا - کاپیتان تیم ایران در مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه های اروپا - آسیا (EURASIA CUP 2018 YAZD )، گفت: اعضای تیم با آمادگی و انگیزه کامل در این پیکارها شرکت می کنند و برای دفاع از عنوان قهرمانی خود با حریفان رقابت خواهند کرد.

کمتر کارشناسی باور می کرد فینالیست شویم

یزد - ایرنا - سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت: کمتر کارشناسی باور می کرد تیم ما بتواند با غلبه بر حریفان به مسابقه نهایی لیگ برتر باشگاه های کشور راه یابد.

رییس هیات: کمبود فضای اختصاصی، مشکل اصلی جودو در استان یزد است

یزد - ایرنا - رئیس هیات جودو ، کوراش و جوجیتسو استان یزد گفت: کمبود فضاهای مناسب برای تمرین و مسابقات ، مشکل اصلی این رشته در استان است که با حل آن نسبت به جذب علاقمندان بیشتر می توان فعالیت کرد.

اصفهان قهرمان گروه سوم لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور شد

یزد - ایرنا - مسابقات گروه سوم لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور عصر جمعه با قهرمانی تیم ذوب و ریخته گری اصفهان در یزد به پایان رسید.

معاون توسعه وزارت ورزش و جوانان بر تکمیل طرح های ورزشی یزد تاکید کرد

یزد - ایرنا - معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان در سفر به استان یزد و در بازدید از تعدادی طرح های ورزشی این استان بر تکمیل آنها با همکاری خیران تاکید کرد.

رئیس فدراسیون: همگانی کردن ورزش نجات غریق و غواصی در اولویت است

یزد - ایرنا - رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی گفت: همگانی کردن این ورزش در سطح کشور با همکاری هیات های استانی و فرهنگ سازی ، اولویت فدراسیون است .


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved