× اخبار حاوی برچسب :

يزد

تعداد :26
نوجوان یزدی به اردوی تیم ملی بسکتبال دعوت شد

یزد - ایرنا - دبیر هیات بسکتبال یزد گفت: سید حسین حسینی نوجوان بسکتبالیست از این استان به دومین اردوی تیم ملی دعوت شد.

تیم مقاومت گلساپوش یزد ، شهریار ساری را شکست داد

یزد - ایرنا - تیم مقاومت گلساپوش یزد در هفته دهم مسابقه های لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور در فصل 1397 پنجشنبه شب با نتیجه پنج بر چهار تیم شهریار ساری را در شهر یزد شکست داد.

مسابقات اسکواش لیگ برتر و دسته اول کشور در یزد آغاز شد

یزد - ایرنا - مرحله نهایی مسابقات اسکواش قهرمانی لیگ برتر و دسته اول باشگاه های کشور، عصر چهارشنبه در 2 بخش آقایان و بانوان در خانه اسکواش یزد آغاز شد.

اردوی آمادگی تیم ملی کشتی بانوان ایران در یزد آغاز شد

یزد - ایرنا - اردوی آمادگی تیم ملی کشتی بانوان ایران شامگاه پنجشنبه با حضور 18 کشتی گیر در سالن دانشگاه آزاد اسلامی یزد آغاز شد و 10 روز ادامه دارد.

گسترش فرهنگ پهلوانی در گرو توجه به ورزش باستانی است

یزد - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان یزد گفت: گسترش فرهنگ پهلوانی و جوانمردی در جامعه و بین جوانان در عرصه ورزش در گرو توجه به ورزش باستانی است که باید با همراهی خیران در استان انجام شود.

تیم فوتبال ساحلی گلساپوش یزد بر پیام کویر اردکان پیروز شد

یزد - ایرنا - تیم مقاومت گلساپوش یزد در هفته هفتم مسابقه های لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور در فصل 1397 جمعه شب با نتیجه 6 بر 2 تیم پیام کویر اردکان را در این شهر شکست داد.

سه اردکانی به تیم ملی فوتبال ساحلی دعوت شدند

یزد - ایرنا - دبیر هیات فوتبال استان یزد گفت: از سوی کادر فنی فوتبال ساحلی ایران سه نفر از بازیکنان تیم های پیام کویر و ایفا اردکان برای شرکت در اردوی تیم ملی که با حضور 20بازیکن در تهران برگزار می شود دعوت شدند.

احیای فوتبال یزد در گرو توجه به رده های پایه است

یزد- ایرنا- یک مربی فوتبال پایه در یزد با ابراز ناخرسندی از آنچه مرگ فوتبال در این استان عنوان کرد، گفت: توجه به رده های سنی پایه و پشتوانه سازی، فوتبال این استان را احیا می کند.

تیم های فوتبال ساحلی یزد با آمادگی به مصاف حریفان می روند

یزد- ایرنا- رئیس هیات فوتبال استان یزد گفت: تیم های فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد و ایفا و کویر اردکان با قدرت و آمادگی کامل به مصاف حریفان در لیگ برتر باشگاه های کشور ( فصل 97 ) می روند.

لیگ والیبال قهرمانی استان یزد آغاز شد

یزد - ایرنا - نخستین لیگ والیبال قهرمانی باشگاه های استان یزد و انتخابی کشور روز جمعه با حضور هفت تیم به صورت دوره ای و رفت و برگشت آغاز شد.


[2 3 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved