× اخبار حاوی برچسب :

گنبدكاووس

تعداد :11
مجموعه سوارکاری گنبدکاووس بازسازی می شود

گنبدکاووس - ایرنا - مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از برنامه ریزی برای بازسازی مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس توسط این شرکت و با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.

لیگ برتر والیبال نشسته/ روانکارهای گلستان، ذوب آهن را در هم کوبید

گنبدکاووس - ایرنا - تیم والیبال نشسته روانکارهای گلستان در هفته سوم از دور برگشت لیگ برتر والیبال نشسته در گنبدکاووس، با ارائه یک بازی حساب شده میهمان خود ذوب آهن اصفهان را در هم کوبید و با نتیجه قاطع سه بر صفر پیروز شد.

پیاده روی بزرگ خانوادگی در گنبدکاووس برگزار می شود

گنبدکاووس - ایرنا - معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در روز 11 اسفند امسال در این شهرستان خبر داد.

رقابت 50 راس اسب در هفته 22 مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس

گنبدکاووس - ایرنا - مشتاقان ورزش اصیل و سنتی اسبدوانی در گنبدکاووس، عصر روز جمعه در هفته بیست و دوم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه، شاهد رقابت 50 راس اسب در شش دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان بودند.

هفته 21 مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - هفته بیست و یکم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس با رقابت 48 راس اسب و با حضور مشتاقان این ورزش اصیل و سنتی منطقه، عصر پنجشنبه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

رقابت 57 اسب در هفته چهاردهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس

گنبدکاووس - ایرنا - هفته چهاردهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس با رقابت 57 راس اسب در شش دور مختلف عصر روز جمعه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - تماشاگران مشتاق ورزش اصیل و سنتی سوارکاری در گنبدکاووس، عصر پنجشنبه شاهد برگزاری هفته سیزدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس در مجموعه سوارکاری این شهرستان بودند.

هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - هفته یازدهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس با رقابت 59 راس اسب در شش دور مختلف و با حضور مشتاقان این ورزش اصیل و سنتی منطقه، عصر پنجشنبه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

مسابقات والیبال دانش آموزی گنبدکاووس بزرگداشت مرحوم نافعی برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - مسابقات والیبال دانش آموزی گنبدکاووس درسه مقطع تحصیلی به یاد مرحوم 'آشور طاغن نافعی' از پیشکسوتان والیبال این شهرستان برگزار و ظهر امروز با معرفی تیم های برتر پایان یافت.

رقابت 52 راس اسب در هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس

گنبدکاووس - ایرنا - هفته دهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر جمعه با رقابت 52 راس اسب و با حضور انبوه مشتاقان این ورزش سنتی اصیل منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved