× اخبار حاوی برچسب :

گنبدكاووس

تعداد :16
مدال آوران حوزه ورزش آموزش و پرورش گنبد تجلیل شدند

گنبدکاووس - ایرنا - مراسم تجلیل از مدال آوران مسابقات ورزشی دانش آموزی، مربیان آنان، مدیران مدارس قهرمان، برگزیدگان جشنواره الگوهای برتر تدریس و مسابقات علمی و تخصصی تربیت بدنی مرحله استانی در گنبدکاووس برگزار شد.

مسابقات ورزشی جام رمضان در گنبد در حال برگزاری است

گنبدکاووس - ایرنا - مسئول ورزش اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس درشرق گلستان از برگزاری مسابقات ورزشی ویژه ماه مبارک رمضان در سه رشته فوتسال، بسکتبال و والیبال آقایان در مجموعه های ورزشی این شهرستان خبر داد.

هفته چهارم مسابقات اسب دوانی کورس بهاره گنبد برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - هفته چهارم مسابقات اسب دوانی گنبدکاووس عصر امروز پنج شنبه با حضور انبوه مشتاقان این ورزش برگزار شد.

هفته دوم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبد برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - هفته دوم مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس عصر روز پنجشنبه با حضور انبوه مشتاقان این ورزش اصیل منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس آغاز شد

گنبدکاووس - ایرنا - با برگزاری هفته اول مسابقات اسبدوانی کورس بهاره گنبدکاووس، زنگ آغاز این مسابقات عصر روز جمعه با شرکت 73 اسب و با حضور پرشور علاقه مندان به این رشته ورزشی در مجموعه سوارکاری این شهرستان نواخته شد.

مجموعه سوارکاری گنبدکاووس بازسازی می شود

گنبدکاووس - ایرنا - مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از برنامه ریزی برای بازسازی مجموعه سوارکاری شهرستان گنبدکاووس توسط این شرکت و با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.

لیگ برتر والیبال نشسته/ روانکارهای گلستان، ذوب آهن را در هم کوبید

گنبدکاووس - ایرنا - تیم والیبال نشسته روانکارهای گلستان در هفته سوم از دور برگشت لیگ برتر والیبال نشسته در گنبدکاووس، با ارائه یک بازی حساب شده میهمان خود ذوب آهن اصفهان را در هم کوبید و با نتیجه قاطع سه بر صفر پیروز شد.

پیاده روی بزرگ خانوادگی در گنبدکاووس برگزار می شود

گنبدکاووس - ایرنا - معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس از برگزاری همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در روز 11 اسفند امسال در این شهرستان خبر داد.

رقابت 50 راس اسب در هفته 22 مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس

گنبدکاووس - ایرنا - مشتاقان ورزش اصیل و سنتی اسبدوانی در گنبدکاووس، عصر روز جمعه در هفته بیست و دوم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه، شاهد رقابت 50 راس اسب در شش دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان بودند.

هفته 21 مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - هفته بیست و یکم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس با رقابت 48 راس اسب و با حضور مشتاقان این ورزش اصیل و سنتی منطقه، عصر پنجشنبه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehvarzesh
telegram: http://t.me/rasanehvarzesh
tel: +98912001854
© 2017 Rasaneh Varzesh Rights Reserved